+48 22 660 23 63 kontakt@enta.com.pl
Bardzo często zdarza się, że jedyne rozwiązanie, jakie proponuje się zadłużonym firmom, to upadłość konsumencka. Tymczasem nie zawsze taka opcja jest korzystna, a przede wszystkim – nie stanowi jedynej możliwości. Klientom Kancelarii ENTA pomagamy wdrożyć specjalny plan naprawczy, nazywany przez nas „przedupadłością”. Dzięki niemu firma nie musi tracić swojego majątku. To oryginalna, niszowa oferta, która w określonych przypadkach przeciwdziała bankructwu.

Czym jest plan naprawczy firmy zwany przez nas „przedupadłością”?

Podejmując współpracę z zadłużonym przedsiębiorstwem, zawsze skupiamy się na szczegółowej analizie jego sytuacji. Weryfikujemy niezbędną dokumentację i szukamy realnych rozwiązań, które są naprawdę korzystne dla naszego klienta. Wbrew pozorom nie zawsze odpowiedzią na zadłużenie musi być upadłość konsumencka. Jeśli chcesz jej uniknąć, skontaktuj się z naszymi specjalistami – przeanalizujemy Twoją sytuację i w razie możliwości pomożemy Ci wdrożyć plan naprawczy dla firmy. Będzie to możliwe w przypadku, gdy Twój biznes mimo problemów finansowych przynosi realne dochody. Plan naprawczy to taka forma wsparcia, w ramach której wskazujemy klientom rozwiązania mające na celu przywrócenie płynności oraz wydolności finansowej i uregulowanie zobowiązań. Podczas tworzenia takiego planu bierzemy pod uwagę jedynie realistyczne możliwości danego przedsiębiorstwa, a także dopasowujemy proponowane rozwiązania do jego indywidualnych potrzeb.

Dlaczego plan naprawczy dla firmy jest korzystnym rozwiązaniem?

Ogłoszenie upadłości przez przedsiębiorstwo wiąże się z utratą możliwości dysponowania jego majątkiem. Ma to ogromne konsekwencje dla jego właścicieli, a także dla pracowników. Wielu specjalistów z zakresu zadłużenia nie widzi alternatywy dla ogłoszenia upadłości – przez lata doświadczenia i praktyki nasz zespół wypracował natomiast unikalną opcję, jaką jest „przedupadłość”, dzięki której Twój biznes będzie mógł dalej się rozwijać. Plan naprawczy dla firmy to nasza specjalistyczna usługa, będąca efektem współpracy, w ramach której na rzecz klienta działają nie tylko prawnicy, ale również inni specjaliści. W zależności od sytuacji są to syndycy, rzeczoznawcy budowlani czy biegli rewidenci. W ramach planu naprawczego firmy świadczymy profesjonalne, kompleksowe doradztwo, które jest dopasowane do indywidualnej sytuacji klienta oraz uwzględnia aktualne możliwości prawne. Jeżeli pragniesz uniknąć ogłaszania upadłości konsumenckiej, skonsultuj się z nami, aby poznać swoje możliwości!
Szybki kontakt!
+
Wyślij!

Dane kontaktowe

KANCELARIA ENTA Wojciech J. Król

ul. Hoża 86 lok. 410, Warszawa 00-682, woj. mazowieckie

ul. Piłsudskiego 74 lok. 320, Wrocław 50-020, woj. dolnośląskie

Telefon: 226602363 | Mail: kontakt@enta.com.pl

NIP: 7791071737 | REGON: 630672252

Wszelkie prawa zastrzeżone. Własność Kancelaria Enta w Warszawie.