+48 22 660 23 63 kontakt@enta.com.pl

Plan naprawczy dla firm

Bardzo często zdarza się, że jedyne rozwiązanie, jakie proponuje się zadłużonym firmom, to upadłość konsumencka. Tymczasem nie zawsze taka opcja jest korzystna, a przede wszystkim – nie stanowi jedynej możliwości.

Klientom Kancelarii ENTA pomagamy wdrożyć specjalny plan naprawczy, nazywany przez nas „przed upadłością”. Dzięki niemu firma nie musi tracić swojego majątku. To oryginalna, niszowa oferta, która w określonych przypadkach przeciwdziała bankructwu.

Skontaktuj się z nami!

Umów się na bezpłatną konsultację.

6 + 15 =

 W trakcie darmowej konsultacji będziesz mieć szansę na rozmowę z jednym z naszych ekspertów ds. wierzytelności. Przez około 15 do 30 minut omówimy Twoją aktualną sytuację zadłużeniową oraz sposoby rozwiązania ewentualnych problemów.

 

Czym jest plan naprawczy firmy zwany przez nas „przed upadłością”?

Podejmując współpracę z zadłużonym przedsiębiorstwem, zawsze skupiamy się na szczegółowej analizie jego sytuacji. Weryfikujemy niezbędną dokumentację i szukamy realnych rozwiązań, które są naprawdę korzystne dla naszego klienta.

Wbrew pozorom nie zawsze odpowiedzią na zadłużenie musi być upadłość konsumencka. Jeśli chcesz jej uniknąć, skontaktuj się z naszymi specjalistami – przeanalizujemy Twoją sytuację i w razie możliwości pomożemy Ci wdrożyć plan naprawczy dla firmy. Będzie to możliwe w przypadku, gdy Twój biznes mimo problemów finansowych przynosi realne dochody.

Plan naprawczy to taka forma wsparcia, w ramach której wskazujemy klientom rozwiązania mające na celu przywrócenie płynności oraz wydolności finansowej i uregulowanie zobowiązań. Podczas tworzenia takiego planu bierzemy pod uwagę jedynie realistyczne możliwości danego przedsiębiorstwa, a także dopasowujemy proponowane rozwiązania do jego indywidualnych potrzeb.

Dlaczego plan naprawczy dla firmy jest korzystnym rozwiązaniem?

Ogłoszenie upadłości przez przedsiębiorstwo wiąże się z utratą możliwości dysponowania jego majątkiem. Ma to ogromne konsekwencje dla jego właścicieli, a także dla pracowników. Wielu specjalistów z zakresu zadłużenia nie widzi alternatywy dla ogłoszenia upadłości – przez lata doświadczenia i praktyki nasz zespół wypracował natomiast unikalną opcję, jaką jest „przed upadłość”, dzięki której Twój biznes będzie mógł dalej się rozwijać.

Plan naprawczy dla firmy to nasza specjalistyczna usługa, będąca efektem współpracy, w ramach której na rzecz klienta działają nie tylko prawnicy, ale również inni specjaliści. W zależności od sytuacji są to syndycy, rzeczoznawcy budowlani czy biegli rewidenci.

W ramach planu naprawczego firmy świadczymy profesjonalne, kompleksowe doradztwo, które jest dopasowane do indywidualnej sytuacji klienta oraz uwzględnia aktualne możliwości prawne. Jeżeli pragniesz uniknąć ogłaszania upadłości konsumenckiej, skonsultuj się z nami, aby poznać swoje możliwości!

Szybki kontakt!
+
Wyślij!

Dane kontaktowe

KANCELARIA ENTA Wojciech J. Król

ul. Hoża 86 lok. 410, Warszawa 00-682, woj. mazowieckie

ul. Piłsudskiego 74 lok. 320, Wrocław 50-020, woj. dolnośląskie

Telefon: 226602363 | Mail: kontakt@enta.com.pl

NIP: 7791071737 | REGON: 630672252

Wszelkie prawa zastrzeżone. Własność Kancelaria Enta w Warszawie.