+48 22 660 23 63 kontakt@enta.com.pl

Antykomornik & Przeciwegzekucja

Antykomornik i Przeciwegzekucja to zbiór usług i narzędzi do skutecznego oddłużania konsumentów i przedsiębiorców. Wykorzystujemy m.in. modele księgowe i finansowe, mediacje, ugody, plany naprawcze, restrukturyzacje, sanacje, działania antykomornicze i przeciwegzekucyjne, upadłości. Wszystkie te działania dopasowujemy do stanu zadłużenia. Zawsze zaczynamy współpracę od analizy modeli księgowych do wyliczenia faktycznego zadłużenia.

MEDIACJE

W początkowym etapie zadłużenia, zazwyczaj, wystarczy przeprowadzić skuteczne mediacje w celu ugody z wierzycielem. Możemy negocjować wysokość zadłużenia, termin spłaty, ilość rat, oprocentowanie. 

PLANY NAPRAWCZE, RESTRUKTURYZACJE

Dla przedsiębiorców, na etapie zadłużenia trwającego dłużej, po dokładnej analizie księgowej, tworzymy modele finansowe do wypracowania realistycznego i osiągalnego planu naprawczego lub restrukturyzacyjnego. Wspólnie z księgowymi i specjalistami branżowymi analizujemy możliwości zwiększenia wydajności i rentowności oraz obniżenia strony kosztowej. Plan oparty na takich założeniach ma zwykle duże szanse powodzenia w oczach wierzycieli.

ANTYKOMORNIK I PRZECIWEGZEKUCJA

Wobec długotrwałego zadłużenia i już prowadzonych egzekucjach wewnętrznych lub komorniczych prowadzimy usługi antykomornika i przeciwegzekucji. To działania polegające m.in. na kontroli egzekucji w celu nadużywania prawa przez wierzycieli i komorników. Bronimy głównie przed działaniami banków i parabanków które często prowadzą do szykany egzekucyjnej, nadegzekucji, egzekucji sprzedanego zadłużenia, egzekucji sztucznie powiększonego długu.

UPADŁOŚCI

W sytuacji zadłużenia trwającego długotrwale, kiedy z analiz wynika absolutny brak szansy na spłatę zadłużenia innymi metodami, przeprowadzamy upadłości konsumenckie. W przypadku zadłużenia, od którego np. odsetki miesięczne wynoszą więcej niż realna rata, lub w sytuacji braku zatrudnienia, przeprowadzamy skutecznie postępowanie upadłościowe. Prowadzimy upadłości małżeńskie oraz osób wykonujących zawód rolnika.

 

Napisz do nas i zacznijmy działać

11 + 6 =

Szybki kontakt!
+
Wyślij!

Dane kontaktowe

KANCELARIA ENTA Wojciech J. Król

ul. Hoża 86 lok. 410, Warszawa 00-682, woj. mazowieckie

ul. Piłsudskiego 74 lok. 320, Wrocław 50-020, woj. dolnośląskie

Telefon: 226602363 | Mail: kontakt@enta.com.pl

NIP: 7791071737 | REGON: 630672252

Wszelkie prawa zastrzeżone. Własność Kancelaria Enta w Warszawie.